Prywatny Kucharz by Belvedere

PRYWATNY KUCHARZ

Nasza ekologia

Witaj w naszej kuchni, gdzie ekologia, wysoka jakość i Twoje zdrowie są dla nas priorytetem

Tworząc naszą kuchnię
Stawiamy na ekologię

Dla nas ekologia to więcej niż tylko modne hasło — to dewiza, którą wdrażamy na każdym etapie przygotowywania posiłków. Twoje zdrowie i przyjemność z jedzenia to nasz priorytet.
Równie ważne jest dla nas dbanie o planetę i środowisko naturalne.

Opakowania przyjazne dla środowiska

W naszej kuchni stawiamy na środowiskowe rozwiązania.

Sztućce z włókien drzewnych

W naszych pudełkach nie znajdziesz sztućców, ale jeśli chciałbyś je mieć, oferujemy opcję zdrowszych dla środowiska, wytworzonych z włókien drzewnych

Tacki przyjazne dla środowiska

Opakowania, których używamy, wykonane są z biodegradowalnej pulpy trzcinowej, materiału w 100% recyklingowego.

Najwyższej jakości produkty

Wykorzystujemy najwyższej jakości produkty od sprawdzonych dostawców.

Szklane pojemniki

Wybierając szkło, nie tylko utrzymujemy walory smakowe naszych wyrobów, ale także troszczymy się o naszą planetę.

W każdym aspekcie prowadzonej przez nas działalności
Troszczymy się o naszą Planetę

Jakość surowców

Podczas przygotowywania Twoich posiłków wykorzystujemy najwyższej jakości produkty od sprawdzonych dostawców oraz pochodzące z ekologicznych upraw. Ograniczamy obróbkę termiczną do minimum, co nie tylko zmniejsza zużycie energii, ale także minimalizuje straty składników odżywczych.

Minimalizacja odpadów

W naszej kuchni redukujemy ilość odpadów poprzez stosowanie mniejszej liczby opakowań niż przeciętne gospodarstwo domowe. Dodatkowo, ograniczając smażenie potraw, zmniejszamy zużycie tłuszczu, który może obciążać środowisko, zwłaszcza gdy trafia do miejskich ścieków.

Przyjazne środowisku opakowania

W naszej kuchni stawiamy na środowiskowe rozwiązania. Opakowania, których używamy, wykonane są z biodegradowalnej pulpy trzcinowej, materiału w 100% recyklingowego. Co więcej, w naszych pudełkach nie znajdziesz sztućców, ale jeśli chciałbyś je mieć, oferujemy opcję zdrowszych dla środowiska, wytworzonych z włókien drzewnych.

Szklane pojemniki

Naszym atutem są szklane pojemniki na soki, napary, shoty, zupy i desery. Wybierając szkło, nie tylko utrzymujemy walory smakowe naszych wyrobów, ale także troszczymy się o naszą planetę. To ekologiczne rozwiązanie, które redukuje ilość odpadów i korzystnie oddziałuje na nasze otoczenie.

Zarządzanie surowcem

W naszej kuchni surowce są optymalnie wykorzystane, eliminując marnotrawstwo. To nie tylko oszczędność podczas zakupów, lecz także redukcja emisji CO2, wody i energii niezbędnej do przygotowania dań. Każdy krok w stronę ekologicznej gastronomii przyczynia się do dobra naszej planety.

Prywatny Kucharz by Belvedere

Zajrzyj do naszej kuchni

Ponadprzeciętna jakość i znakomity smak w każdym posiłku – to filozofia naszego cateringu dietetycznego. Pod okiem Szefa Kreatywnego  Macieja Siąkowskiego, ręcznie  komponujemy każdy posiłek z najwyższą dbałością o detale.

Maciej Siąkowski Chef
Odtwórz wideo


Sprawdź również

Dzięki nam poczujesz się jak by gotował dla Ciebie private chef

posadzimy

Sadzimy drzewa

Zamów swoją dietę, aby tworzyć lepszy, zdrowszy świat, krok po kroku, posiłek po posiłku!
Untitled design (12)

Nasza filozofia

Troszczymy się o każdy aspekt przyrządzanych przez nas posiłków, po to aby dać Ci niepowtarzalną jakość cateringu dietetycznego
maciek-1

Poznaj nasz Zespół

Nasza marka jest częścią Belvedere Gourmet Grup - firmy, która dostarcza kulinaria dla najbardziej wymagających klientów.