Prywatny Kucharz by Belvedere

PRYWATNY KUCHARZ

Nasz zespół

Nasz catering dietetyczny uznawany jest za najwyższej jakości na rynku catering dietetyczny, tworzony przez pasjonatów zdrowego żywienia z Szefem Kuchni Maciejem Siąkowskim na czele. Nasza marka jest częścią Belvedere Gourmet Grup - firmy, która od 30 lat specjalizuje w świadczeniu usług kulinarnych dla najbardziej wymagających klientów.

W Prywatny Kucharz by Belvedere tworzymy Zespół
kulinarnych ekspertów

Kucharze, dietetycy i restauratorzy, którzy doświadczenie zdobywali m.in. w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, w Niemczech. W zorganizowanym zespole kierowanym przez Szefa Kuchni Macieja Siąkowskiego przygotowujemy dla Was wykwintne dania kuchni międzynarodowej w jakości restauracyjnej. 

Szef Kreatywny Kuchni Prywatny Kucharz by Belvedere

Maciej Siąkowski

Jest miłośnikiem zdrowej kuchni i dobrego smaku. Swoje umiejętności rozwijał pod okiem międzynarodowej sławy wybitnych szefów kuchni – jako Sous Chef w restauracji Senses w zespole Szefa Kuchni Andrea Camastry, współtworzył sukces zdobycia gwiazdki Michelin. Będąc Szefem Kuchni restauracji Ole w Warszawie zdobył dla niej 3 czapki Gault & Millau.

Jako Szef Kuchni  Prywatny Kucharz by Belvedere na co dzień kreuje wykwintne dania w naszym menu dokładając wszelkich starań, aby każdy zestaw dostarczał Wam niepowtarzalnych kulinarnych doznań.

Szef Kuchni Maciej Siakowski

Szef Kuchni, którego
z dumą możesz nazywać
Swoim Prywatnym Kucharzem

Nieprzeciętnie utalentowany

Szef Maciej znany jest w zawodowym środowisku ze swojego zapału, pracowitości i talentu. Jest perfekcjonistą w tym co robi, posiada nietuzinkowy styl. Jako znawca naszej rodzimej kuchni, często odwołuje się do klasyki by przenieść je w nowoczesną formę – jednocześnie nie zamyka się na kulinarne inspiracje nawet najbardziej odległych zakątków ziemi. Nie boi się przesuwać granic, miesza style i żongluje technikami – wyciąga z kuchni świata to co najlepsze. Uwielbia smaki południa i wschodu Azji, bogatą gamę przypraw Indii, świeżość Półwyspu Indochińskiego, a szczególnie filozofię i dbałość o produkty kuchni japońskiej. Inspiracje stamtąd zaczerpnięte oraz stosowanie produktów w niej obecnych, pozwalają mu tworzyć niezwykle świeże i wykwintne dania o bardzo aromatycznych i bogatych w smakach, które w porównaniu do kuchni europejskiej charakteryzuje lekkość oraz wyższe walory zdrowotne. 

Pasjonat wykwintnej kuchni a'la carte

Jest pasjonatem wykwintnej kuchni a’la carte oraz znakomitym technologiem sztuki kulinarnej. Kreując dania w swojej kuchni, zawsze najwyższym dobrem dla niego jest zadowolenie. Według niego, jedzenie jest bardzo subiektywne w odczuciu, stąd też nawet najlepsze danie, jeśli nie będzie odpowiednio dobrane do potrzeb i preferencji, nie spełni pokładanych w nim oczekiwań. Jakość produktów, na które stawia i znakomita wiedza, dzięki której jest w stanie wyłuskać z nich to co najlepsze, idelanie oddają charakter jego kuchni, w której tworzy dania zapadające w pamięć i oddające wspomnienia.

Kuchnia jego okiem

Bardzo dużą uwagę przykładam do jakości produktów, jak i samego procesu gotowania. Oczywiście niepodważalną kwestią jest standard przygotowania i wykonanie każdego elementu dania zgodnie ze sztuką, jednak to w moim rozumieniu jest cechą podstawową i nie można w żaden sposób mówić o tworzeniu dań, ponieważ mając braki umiejętności technicznych czy wiedzy nie należy zasłaniać własnych niedociągnięć tak zwaną „ideą”.

W kuchni Szefa Macieja Siąkowskiego bardzo ważną kwestią jest również aspekt wartości odżywczych przygotowywanych przez niego potraw. Szczególnie w kontekście codziennej diety niezwykle istotne jest zachowanie idealnej równowagi „jedzenie musi być zdrowe i odżywcze, ale w tym samym momencie smaczne i ładnie podane. Aby nie dopuścić do zbudowania złych „relacji” z jedzeniem nie może być dla nas karą ani nagrodą”.

Miłośnik treningów sportowo-wytrzymałościowych

Szef Maciej Siąkowski jest człowiekiem z zasadami, o wielkim sercu i dużej empatii – angażuje się w projekty społeczne, chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz współpracuje ze specjalistami w swojej dziedzinie. Chociaż jak sam zaznacza centralny punkt jego życia zajmują kulinaria, a praca to również jego hobby to na co dzień odnajduje swoją równowagę w sporcie. Trenując aktywnie sporty siłowo-wytrzymałościowe oraz sporty walki, równolegle pogłębia swoją wiedzę w zakresie szeroko pojętej dietetyki.

Indywidualne osiągnięcia zawodowe

I miejsce w Primerba Cup 2010

michelin

W zespołu zdobywców gwiazdki Michelin

Zdobywca 3 czapek Gault & Millau

O JAKOŚĆ I SMAK PRZYRZĄDZANYCH PRZEZ NAS POTRAW DBAJĄ RÓWNIEŻ

Małgorzata Wachowska

Małgorzata Wachowska

WSPÓŁTWÓRCZYNI MARKI, STYLISTKA KULINARNA

Jest współtwórczynią marki Prywatny Kucharz. To właśnie za sprawą jej niesamowitego wyczucia smaku oraz umiejętności stylizacji potraw w naszym menu, każdego dnia będziesz czuł się, jakbyś jadł w najlepszej restauracji. Małgorzata Wachowska rozwijała swoją karierę w Hiszpanii. Była właścicielką prestiżowej restauracji w Królewskim Klubie Śródziemnomorskim w Maladze, współtworzyła też „Factoria de Salud” („Fabryka Zdrowia”) – pierwszą firmę zajmującą się cateringiem dietetycznym na terenie kraju. Jest ponadto współzałożycielką „Kuechengeheimnis”, jednego z pierwszych dostawców cateringu dietetycznego w Niemczech. Dzięki bogatym doświadczeniom we ścisłej współpracy z Szefem Kuchni, tworzy zróżnicowane przepisy na światowym poziomie, dbając o ich niebanalną stylizację kulinarną  – zdobywając serca wszystkich tych, którzy na co dzień tęsknią za zdrowymi, smacznymi i wykwintnymi daniami w swoim codziennym menu.

Angelika Motopulos

PSYCHODIETETYK

Angelika Motopulos dba o to abyście każdego dnia otrzymywali posiłki prawidłowo zbilansowane oraz urozmaicone pod względem wartości odżywczych i smaku.

Angelika swoją rozległą wiedzę z zakresu dietetyki, zdrowia psychicznego, coachingu i mentoringu oraz psychologii klinicznej zdobyła m.in. na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, Uniwersytecie SWPS i Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Jest cenioną specjalistką posiadającą bogate doświadczenie zawodowe jako dietetyk gabinetowy, szkoleniowiec i mówca motywacyjny. Jej wypowiedzi i komentarze można znaleźć m.in. w magazynie Be Diet, gdzie była redaktorką czy na popularnym portalu Wizaz.pl. Współpracowała ze znanymi trenerami jako konsultant żywieniowy oraz regularnie edukuje w zakresie dietetyki uczestniczki Fit Campów Tomasza Choińskiego. Na co dzień jest promotorką zdrowego odżywiania, filozofii Wellbeing oraz holistycznego podejścia do zdrowia.

Psychodietetyk mój prywatny kucharz Angelika Motopulos

Sprawdź również
Poznaj nas bliżej

Dzięki nam poczujesz się jak by gotował dla Ciebie private chef

Catering dietetyczny Mój Prywatny Kucharz

Programy dietetyczne

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście programów dietetycznych - wybierz ten, który pozwoli Ci osiągnąć swoje cele.
Królewskie Delikatesy Belvedere

Królewskie Delikatesy

Rozsmakuj się w wyśmienitych przekąskach i dodatkach z gamy ponad 30 produktów sygnowanych nazwą Królewskie Delikatesy.
Prywatny Kucharz By Belvedere dostawy cateringu

Proces zamówienia

Dostarczamy nasze programy dietetyczne do prawie 3000 miejscowości w Polsce. Dowiedz się więcej o procesie zamówienia.