PRZYJAZNY PROCES ZAMÓWIENIA

Dowiedz się jak to działa

Szeroki wybór programów, dietetycznych, przyjazny system zamówień on-line oraz zawsze służący pomocą zespół Biura Obsługi Klienta - sprawdź jak wygląda proces zamówienia diety w naszym cateringu doetetycznym.

Przyjazny proces zamówienia
Dowiedz się jak to działa

W ofercie Prywatnego Kucharza znajdziesz programy dietetyczne, które pozwalają zrealizować całą gamę celów i odpowiadają na najważniejsze potrzeby wymagających klientów. Bez względu na to, jaki masz cel, my weźmiemy na siebie dbałość o środowisko - posiłki ostarczymy Ci w ekologicznych opakowaniach, a menu zaprojektujemy tak, żeby Twoje posiłki cieszyły oko i podniebienie.

KROK I

Zapoznaj sie z naszą ofertą programów dietetycznych

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście programów dietetycznych podzielonych na kategorie diet codziennych, redukcyjnych, z wkluczeniami oraz diet zdrowotnych.

Ustal sobie cele, które chcesz osiągnąć oraz

Pamiętaj, warto jest skorzystać z kalkulatora kalorii aby uzyskać informację na temat faktycznego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Możesz również skontaktować się z naszym zespołem dietetyków, który służy pomocą w doborze optymalnego programu dietetycznego.

KROK II

Utwórz swoje konto klienta

Po wybraniu diety, jej kaloryczności i ustaleniu długości jej trwania, system przekieruje Cię do okna rejestracji konta indywidualnego, gdzie będziesz mieć możliwość wprowadzenia adresu dostawy diety, preferencji odnośnie godzin dostaw oraz uwag dla kuriera. Po uzupełnieniu wszystkich danych formalnych, przekierujemy Cię do okna płatności: szybkie transakcje BLIK, przelew tradycyjny, płatności kartą oraz zakup subskrypcyjny. Pamiętaj, że realizację zamówienia rozpoczniemy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.

Obszar dostaw

Dstarczamy nasze zamówienia do ponad 3 tyś miejscowości w Polsce, jeśli Twój adres nie znajduje się w obszarze dostaw skontaktuj się z nami - istnieje duża szansa, że obszar dostaw zostanie poszerzony o adres Twojego zamieszkania.

KROK III

Dostawy

Określonego dnia do określonej granicznej godziny do Twoich drzwi dotrze nasza przesyłka z Twoim całodziennym zestawem posiłków, z uwzględnieniem Twoich indywidualnych uwag dla kuriera pozostawionych w naszym systemie. Według indywidualnych prefercji. Chodzi o ustalenia, gdzie i w jaki sposób zostawić paczkę dla Ciebie w przypadku, gdy nie ma Cię w domu i w innych sytuacjach.

Zmiany w obrębie zamówień

W każdej chwili możesz dokonać zamian w obrębie zamówienia zawsze do godziny 16:00, na 2 dni robocze przed planowaną dostawą. Zmian możesz dokonać korzystając z twojego panelu klienta, aplikacji mobilnej Prywatny Kucharz lub kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

CIESZ SIĘ ZDROWYM SMAKIEM

Najwyższa jakość

Nasze posiłki docierają do Ciebie w biodegradowalnych pojemnikach z pulpy. Ta metoda pakowania żywności, pozwala na jej ochronę przed warunkami zewnętrznymi i jest w zgodzie z naturą. Pojemniki nadają się do podgrzewania zawartości w mikrofali, choć jeśli znajdziesz chwile czasu i masz takie możliwości, zalecamy Ci podgrzanie posiłku w żaroodpornym naczyniu w piekarniku lub w garnku. Oczywiście tylko te dania, które podgrzać powinniśmy. Z każdym zestawem otrzymasz informacje o składzie posiłków i metodzie ich serwowania.

Terminy realizacji dostaw

Nasze programy dietetyczne dostępne są na każdy dzień w tygodniu, jednak dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty. Jeśli Twoje zamówienie uwzględnia dni świąteczne, otrzymasz je jeden dzień wcześniej.

Z DBAŁOŚCIĄ O ŚRODOWISKO NATURALNE

Recykling

Wszystkie nasze opakowania są biodegradowalne. Pojemniki na jedzenie i folia je zamykająca są wykonane z kompostowalnej trzciny cukrowej. Pudełka kartonowe, szklane naczynia do napojów i niektórych dań, a sztućce z włókien drzewnych. Pamiętaj, aby selekcjonować odpowiednio użyte opakowania, tak by trafiły w odpowiednie dla nich miejsce i mogły przyczynić się do rewitalizacji środowiska lub do ponownego przetworzenia.

Podziel się z nami swoją opinią

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcisz swój czas, aby podzielić się z nami opinią na temat przygotowywanych przez nas posiłków oraz jakości całokształtu świadczonych przez nas usług. Pamiętaj, że na Twoim koncie klienta istnieje moduł oceny naszych usług.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami!

Nie wiesz jaką dietę wybrać? Potrzebujesz porady? Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszym wykwalifikowanym zespołem dietetyków drogą mailową lub zadzwoń do nas:
Tel.: +48 578 211 411
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
pon-pt 9:00-17:00,
sob: 7:00-15:00

Sprawdź również
Poznaj nas bliżej

Dzięki nam poczujesz się jak by gotował dla Ciebie private chef

Catering dietetyczny Mój Prywatny Kucharz

Programy dietetyczne

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście programów dietetycznych - wybierz ten, który pozwoli Ci osiągnąć swoje cele.
Królewskie Delikatesy Belvedere

Królewskie Delikatesy

Rozsmakuj się w wyśmienitych przekąskach i dodatkach z gamy ponad 30 produktów sygnowanych nazwą Królewskie Delikatesy.
filozofia Mój Prywatny Kucharz

Nasza filozofia

Prywatny Kucharz by Belvedere to pierwszy catering dietetyczny, stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.